ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
АвторСъобщение
Natali
Потребители
Потребители

Брой мнения : 325

ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Пон Яну 03, 2011 9:09 pm

Честита да е новата година! Дядо Коледа ме чу и една приятелка дойде и не бях сама.Пуснахме музика,направихме скромна маса...в смисъл по малко но от няколко неща да има на масата и беше хубаво...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Natali
Потребители
Потребители

ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Чет Яну 06, 2011 7:53 pm

arween44
Админ
Админ

Брой мнения : 1166

ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Нед Яну 09, 2011 11:18 am

Добро утро,
калинкииии.Неделя е,не се ли наспахте?????????????Време е за кафеееееее...
arween44
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Нед Яну 30, 2011 11:06 am

Хоп,цоп,неделя е......
вън е отвратно студено и май и в нас температурата не е както трябва.
И замириса на кафеееее.....пея си. haha
minka1
Админ
Админ

Брой мнения : 768
Местожителство : Somewhere over the rainbow ...

ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Нед Яну 30, 2011 2:26 pm

утро здрасти. Как си? Какво правиш?
arween44
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Нед Яну 30, 2011 2:32 pm

Обичам те,хлапе kisss kissss
arween44
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Нед Яну 30, 2011 9:10 pm

ехаааааа,тук лудница бе......от кога не сме се събирали толква много на куп. welcome
minka1
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Пет Фев 04, 2011 9:24 pm

brooze Къде сте хорааа?
blizalka
Natali
Потребители
Потребители

ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Съб Фев 12, 2011 11:35 am

кукуригууууууу хайде скачайтееее стига сте спинкалииии... ммм какъв ден само,от сутринта (6:40) ме спохождат разни емоции... вкарали дядо ми в болница stretcher но в крайна сметка се оказало само грип слава богу... после дойде шефката на кафе и си полафихме и аз както винаги с майтапите в устата...после дойде и една комшийка която вчера ми направи номер- идват сина и и мъжа и с един диван и сина и вика "майка каза че имаш празна стая за обзавеждане и ти носим този диван" (а тук е пълно с мебели),но аз се досетих,че те ще правят ремонт и за временно го носят у нас... haha haha haha сега се чудя какъв номер да и скроя и аз hihihih hihihih hihihih
arween44
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Пон Фев 14, 2011 7:05 am

Има ли влюбениии??????????
Има ли празнуващииии???????Честит празник на всички! cwete
kissss
Natali
Потребители
Потребители

ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Пон Фев 14, 2011 5:11 pm

аааааааааааааазззззз haha haha haha
minka1
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Пон Фев 14, 2011 6:47 pm

Честит празниииииик loveu
Natali
Потребители
Потребители

ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Пон Фев 14, 2011 11:06 pm

Честит празник на всички! По една валентинка от мен на всички 72-ма регистрирани във форума!
heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart
arween44
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Нед Фев 27, 2011 8:02 am

Кой енай ранобуден а? dance
Заминавам на работа,но ще се прибера рано,днес съм със съкратено работно време.
Хайда на кафетоооооо
love
arween44
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Вто Мар 01, 2011 8:06 am

Да идва пролетта,да грейне слънчо и ние да сме по весели и усмихнати.
Обичам ви.
ani_220778
Потребители
Потребители

Брой мнения : 93

ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   Нед Апр 17, 2011 4:31 pm

Здравейте , днес е неделя , малко късно за кафе , но какво от това , хайде появете се . Като ви четях преди мислех , че ще е завинаги , а сега нищо .... burkam si v nosa
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя   

Добро утро,добър ден или пък само здравейте,да се съберем на лаф в неделя
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 16 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16